آموزش و یادگیری, ازدواج, پیش از ازدواج, سبک زندگی, مقالات, مهارتهای لازم برای آینده

آقایان محو چه خانم‌هایی می‌شوند؟

خانم‌ها از این‌که آقایان هنگام صحبت کردن آن‌ها را گیج می‌کنند و بیانی ساده از نیازها و خواسته‌های خود ندارند ناراحت هستند.

آن‌ها دوست دارند مرد ها را راضی نگه‌دارند.
البته امروزه خانم‌ها کم‌تر به رضایت همسرشان توجه می‌کنند و فکر می‌کنند با اشتراک گذاشتن عواطف می‌توانند برای مشکلات راه‌حلی پیدا کنند. تا زمانی که هم چین دیدی داشته باشیم زندگی روال عادی خودش را طی می‌کند اما…

ما باید توجه داشته باشیم که مردهای امروزی به دنبال این هستند که در اجتماع جایگاه واقعی‌شان را پیدا کنند. بسیاری از خانم‌هایی در دنیا وجود دارند که در کار های سخت و دشوار بسیار خوب عمل می‌کنند و جایگاه آقایان را در این‌گونه مشاغل به دست می‌آورند، آقایان هم فکر می‌کنند دیگر ارزشی برای جامعه ندارند و احترام آن‌ها در زندگی کم‌تر می‌شود.

اگر بگوییم که این مشکل خودشان است و باید طرز فکرشان را عوض کنند باید بگویم که زمانی احتیاج است تا این تفکرات تغییر کنند. تاریخ، جایگاه مردان را تعیین کرده و زمان هم نیاز است تا تغییرات به وجود بیاید. کم‌تر جلوی پیشرفت خانم‌ها را می‌گیرند و این مشکلاتی را به همراه دارد مثلاً اینکه از مردان چه انتظاراتی می‌توانیم در امروزه داشته باشیم. آقایان کم‌کم متوجه می‌شوند که دیگر رد پای آن‌ها در جامعه کم‌رنگ‌تر شده و دیگر به نان‌آوری مردان در خانه توجه نمی‌کنند و بانوان هم کم‌تر به مسائل خانه و فرزندان توجه می‌کنند. درست است این تغییرات درگذر زمان به وجود آمده است البته در جوامع غربی بیش‌تر به چشم می‌خورد. امروزه مردان اگر بخواهند همسری برای خود بگیرند بیشتر کار می‌کنند و خانم‌ها هم بیشتر سخت می‌گیرند.
مرد ها در حقیقت به دنبال چه چیزی هستند؟
اول ‌از همه دنبال کسی می‌گردند که به عشق و محبت نیاز داشته باشد. مردها دوست دارند که کسی دوستشان داشته باشد و به کسی توجه می‌کنند که به دوست داشتن نیاز داشته باشد. مشکل خانم‌ها در این است که با مردها سرد برخورد می‌کنند. پیدا کردن بانویی که بتواند او را دوست داشته باشد برایشان سخت است و وقتی‌که متوجه شوند چنین کسی را پیدا کرده اند برایشان خوشحالی به همراه می‌آورد.

مردها به دنبال کسی می گردنند که در نظرشان جذاب باشد. خانم‌ها هم تصور می‌کنند که آقایان هم فقط به وضع ظاهری توجه می‌کنند. البته مردها لزوماً به ظاهری مرتب و آراسته توجه دارند و دوست دارند که همسرشان از آراستگی برخوردار باشد.
مردها به دنبال کسانی می گردنند که بتوانند به آن‌ها اعتماد کنند. کسی که مرد را برای خودش بخواهد نه اموال و… کسی که بتواند به او ایمان پیدا کند. شاید عجیب باشد ولی در بین خانم‌ها کسانی هم وجود دارد که نتوان به آنها اعتماد کرد. آقایان از بدقولی بدشان میاید و به همین دلیل با دقت عمل می‌کنند و به دنبال کسی هستند که او را با تمام وجود دوست داشته باشد و بتوانند به او اعتماد کنند.

مردها دوست دارند برای خود زندگی تشکیل دهند و در کنار آن‌ها شریک زندگی‌شان قرار داشته باشد. آقایان تصور می‌کنند که خانم‌هایی که در اجتماع قرار دارند بهتر هستند زیرا ارتباط بهتر و پایدارتری دارند.
مردها به دنبال زنانی هستند که در وجودشان مهر و محبت باشد و سرشار از حس زنانگی باشد؛ زیرا این افراد می‌توانند مادری بهتر برای فرزندان خود باشند. البته به این معنا نیست که بخواهند با آن‌ها مانند یک بچه رفتار کنند به خاطر این است که دوست دارند فرزندشان در بغل مادری مهربان رشد کند.
مرد ها به دنبال خانم‌هایی هستند که خوش‌رو وخوش‌سخن باشند. بعضی از بانوان حساسیت بیش ‌از حدی برای جزئیات نشان می‌دهند. مردها دوست دارند در کنار شریکشان به لذت برسند به همین دلیل دنبال کسی هستند که خوش‌مشرب باشد و در کنار او به آرامش برسد.

مرد ها به دنبال زن هایی هستند که حس زنانگی خود را حفظ کنند. منظور آن دسته از زن هایی نیست که هرروز به دنبال مد هستند. بعضی از خانم‌ها در زمان عصبانیت هرچه به زبانشان می‌آید به‌طرف مقابلشان می‌گویند. مرد ها هم این توهین ها، دعواها و… را دوست ندارند و دوست ندارند همسرشان از این رفتار ها داشته باشد.
مردها کسی را می‌خواهند که طرفدارشان باشد. خانم‌ها با اولین اشتباه دوست دارند که طرف مقابل را کوچک کنند و در همه‌ی مسائلشان حتی در کارشخصی شان دخالت کنند. آقایان به خانم‌ها به ‌عنوان یک حامی نگاه می‌کنند و زمانی که خانم‌ها نتوانند این حس را به آقایان بدهند از این رابطه سرد می‌شوند.
مردها خانم‌هایی که همیشه عصبی هستند را دوست ندارند. مردها به دنبال خانم‌هایی هستند که مشکلاتشان را از راه‌های منطقی حل کنند. شاید اخلاق‌های داغ، شما را جذاب نشان بدهد اما در روزها بعد عادی می‌شود.
آقایان درباره‌ی عاطفه و مسائل زناشویی خوددارتر هستند. مرد ها درک صحیحی از خواسته‌ی خانم‌هایشان دارند به همین دلیل تنها به آن توجه می‌کنند. هیچ‌وقت نمی‌توانیم شور و اشتیاق واقعی مردها را ببینیم زیرا مردها بسیار محتاط هستند.

مرد ها به دنبال شریکی هستند که به آن‌ها پایبند باشد و بتوانند به او اعتماد کنند و مشکلاتش را به او بگوید. تعهد یک‌طرفه نیست و باید دوطرفه باشد.

 

مرد ها دوست ندارند که تنها باشند و دنبال شریکی برای خود هستند
 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.