لایوهای آموزشی

بستن

اختلالات جنسی و سکسولوژی

تومان
این محصول مناسب همه ی افرادی است که به نحوی با ازدواج و مسائل این چنینی ارتباط دارند. بهترین زمان برای مشاهده این ویدیو قبل از ازدواج است ولی میتواند برای زوجین متاهل نیزبسیار مفید و سودمند باشد.
بستن

اقتصاد خانواده

تومان
این محصول مناسب تمام افرادی است که به نحوی با مسائل مالی درگیر هستند . مخصوصا سرپرستان خانوار که باید به درستی بتوانند این شرایط را مدیریت کنند .
بستن

چالش‌های رسانه در خانواده

تومان
این محصول مناسب افرادیست که در تعامل با فضای مجازی به مشکل خورده اند . دیگر اهمیت ندارد که پیر باشن یا جوان یا حتی نوجوان . این لایو برای همه سودمند خواهد بود .
بستن

چالش‌های رسانه در خانواده 2

تومان
این محصول مناسب افرادیست که در تعامل با فضای مجازی به مشکل خورده اند . دیگر اهمیت ندارد که پیر باشن یا جوان و یا حتی نوجوان . این لایو برای همه سودمند خواهد بود .
بستن

رابطه بین نیازهای اساسی و ازدواج موفق

تومان
این لایو مناسب هر شخصی و در هر سنی است چرا که انسان را با نیازهای اساسی خودش و راه های رسیدن به یک رابطه زیبا نشان میدهد و باعث میشود انسان احساس در زندگی احساس لذت بیشتری داشته باشد
بستن

شناخت زوجین قبل از ازدواج جلسه اول

تومان
این ویدیو که شما هم اکنون در حال تهیه آن می باشید یکی از لایو ‌های اختصاصی دکتر مهراب در مورد مسائل قبل از ازدواج می باشد که برگرفته از تعداد بسیاری کتاب و تجربه سالیان ایشان می باشد.
بستن

شناخت زوجین قبل از ازدواج جلسه دوم

تومان
این محصول در دو جلسه منتشر شده است . اگر آن را تهیه نکرده اید هم اکنون از داخل سایت اقدام کنید . نکته : برای دریافت کامل نکات ، مشاهده هر دو جلسه الزامی است
بستن

عوامل تخریب روابط

تومان
این لایو به درد تمام افراد میخورد در خود نیاز حفظ یک رابطه خوب را میبینند. به جرات میتوان گفت رعایت نکات این ویدیو تا حدود زیادی روابط زوجین را زیباتر میسازد.
بستن

فن بیان در خواستگاری

تومان
میتوانم به جرات بگویم که این لایو مناسب تمامی افراد و در تمامی سنین است و به ویژه افرادی که در آستانه ازدواج و مراسم خواستگاری هستند و قصد دارند فن بیان خود را افزایش دهند . چهار چوب،مسائل کلیدی و اساسی آن به ما کمک میکند در شرایط مختلف بهترین ارائه خودمان را داشته باشیم .